مدیریت و کسب‌و‌کار

دسته‌بندی‌ها

course category

نوع دوره

course type
تکنیک‌های سئو و سوشال مارکتینگ + نکات دانش‌بنیانی

در عصر دیجیتال امروز، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی (Social Marketing) نقش حیاتی در رشد و موفقیت کسب و کارها، به ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان، دارند. این دوره به شما کمک می‌کند تا با تکنیک‌های پیشرفته‌ی سئو و سوشال مارکتینگ آشنا شوید و بتوانید حضور آنلاین و بازدیدکنندگان وب‌سایت خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید.

395,000 تومان

دوره آموزشی آشنایی با OKR ،KPI و پیاده‌سازی آن در سازمان

498,000 تومان

دوره آموزشی آشنایی با رویکرد اجایل و چارچوب اسکرام

رویکرد اجایل (Agile) و چارچوب اسکرام (Scrum) از محبوب‌ترین و موثرترین روش‌ها برای مدیریت پروژه‌ها و توسعه نرم‌افزار هستند. این دوره به شما کمک می‌کند تا با اصول و مبانی این رویکردها آشنا شوید و بتوانید آنها را به‌طور موثر در پروژه‌های خود پیاده‌سازی کنید، به خصوص در محیط‌های پویا و پرتحول.

595,000 تومان

دوره آموزشی آشنایی با قوانین تامین اجتماعی و راهکارهای تشکیل پرونده پرسنلی

در ابتدای دوره با مروری بر قوانین کار و رفاه اجتماعی؛ همچنین بیمه تامین اجتماعی شروع می‌کنیم. در ادامه مباحثی را در رابطه با جذب و مصاحبه به شما می‌آموزیم. در نهایت مواردی را مربوط به اسناد و پرونده پرسنلی به شما ارائه خواهیم داد.

395,000 تومان

دوره برندینگ

289,000 تومان

دوره آموزشی بازاریابی و فروش در شبکه های اجتماعی

در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی به بخش جدانشدنی زندگی ما تبدیل شده است. بسیاری از شرکت‌ها سعی می‌کنند در این فضا اقدام به جذب مشتری کنند. در این دوره به نکات مهم شبکه‌های اجتماعی پرداختیم و به شما آموزش دادیم که چگونه مخاطبان زیادی از طریق شبکه‌های اجتماعی به‌دست آورید.

840,000 تومان

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ

در دوره آموزشی جامع دیجیتال مارکتینگ به طور کامل بخش‌های دیجیتال مارکتینگ را بررسی می‌کنیم. در ابتدا از سوال دیجیتال مارکتینگ چیست شروع می‌کنیم و در نهایت به آموزش تک تک بخش‌ها می‌رسیم. در این دوره از راه‌اندازی وردپرس تا تبلیغات هدفمند را بررسی می‌کنیم.

1,490,000 تومان

دوره آموزشی بازاریابی و فروش تلفنی

یکی از متداول‌ترین روش‌های بازاریابی و فروش در شرکت‌ها استفاده از روش تلفنی است. اگر از اصول و ترفند‌های این روش به‌خوبی استفاده کنید می‌توانید در آن بسیار موفق باشید. در این دوره آموزشی از مخاطب‌شناسی تا فنون مذاکره را به شما آموزش می‌دهیم.

980,000 تومان

دوره آموزشی برنامه‌ریزی با رویکرد اهداف و نتایج کلیدی (OKR)

OKR روش مناسبی برای دستیابی به اهداف سازمانی‌ست که به شرکت شما کمک به‌سزایی می‌کند. برای استفاده از این روش نیاز دارید به خوبی با آن آشنا شوید و نحوه پیاده‌سازی آن را بیاموزید. در این دوره صفر تا صد OKR را به شما آموزش داده‌ایم.

450,000 تومان

project-control

نرم افزار MSP می‌تواند نقش مهمی را در کنترل پروژه ایفا کند. در این دوره آموزشی در ابتدا مبانی مدیریت و کنترل پروژه را به شما آموزش می‌دهیم. سپس بخش‌های مختلف این کار را به‌همراه آموزش نرم‌افزار به شما ارائه خواهیم داد.

980,000 تومان

دوره آموزشی تبلیغات مدرن

اگر می‌خواهید تبلیغات را شروع کنید و ایده‌ای برای آن ندارید، این دوره مناسب شماست. در دوره تبلیغات مدرن، با نحوه شناسایی مخاطب آشنا می‌شویم. سپس تبلیغات سنتی و مدرن را مقایسه می‌کنیم. پس از این کار سراغ بررسی کمپین‌های تبلیغاتی موفق مانند مک دونالد می‌رویم و نکات آن‌ها را می‌آموزیم.

580,000 تومان

دوره آموزشی تدوین استراتژی محتوا و بهینه سازی سایت

840,000 تومان

دوره آموزشی تهیه استراتژی مالی و بودجه بندی

410,005 تومان

دوره آموزشی تکنیک‌های سئو

کار کردن روی سئو می‌تواند مخاطبان زیادی را به سایت شما بیاورد. در دوره تکنیک‌های سئو احسان متشرعی مباحث مختلف سئو را به شما آموزش می‌دهد. از تکنیک‌های سئو داخلی و خارجی تا سئو فنی را در این دوره فرا خواهید گرفت.

840,000 تومان

دوره آموزشی رفتار سازمانی و حل تعارض

در بسیاری از شرکت وجود تعارض باعث ایجاد مسائل زیادی مانند استفای دسته‌جمعی کارمندان می‌شود. کشف و رفع تعارض در سازمان یکی از کار‌های حیاتی است. در این دوره آموزشی درباره روابط و فرهنگ سازمانی صحبت می‌کنیم؛ همچنین به شما آموزش می‌دهیم تا تعارضات شرکتتان را حل کنید.

745,000 تومان

دوره آموزشی روابط عمومی و رسانه

روابط عمومی یکی از بخش‌های مهم مارکتینگ است که نیاز به دانستن اصول دارد. در این دوره آموزشی اصول و نکات مهم روابط عمومی را می‌آموزید؛ همچنین درباره اطلاع رسانی و خبر، تهیه گزارش و… نکاتی را یاد می‌گیرید. در این میان نکات مخصوصی هم برای شرکت‌های دانش‌بنیان در نظر گرفته شده است.

395,000 تومان